Projekt Kopírka hledá kancelář

První ročník projektu Kopírka hledá kancelář nabídl dobročinným organizacím možnost získat čtyři multifunkční zařízení značky Canon. Za projektem, který po svém prvním ročníku plánuje svou další budoucnost, stojí společnost Canon a její partneři z oblasti tiskových služeb a správy informací: VDC kancelářská technika, Copytechnik servis KT a Flamy Pardubice.

MAXIFY MB2750

Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, oznámila rozšíření své produktové řady MAXIFY o pět zařízení. Nová zařízení umožňují výrazné zvýšení produktivity a přináší tak do prostředí malých i domácích kanceláří ještě vyšší efektivitu.

Arizona 2280 XT

Společnost Canon Europe oznámila celosvětové uvedení modelové řady UV flatbed tiskáren Océ Arizona 2200 na trh. Tato nová řada je vylepšeným řešením pro poskytovatele tiskových služeb, uměleckých tiskových výstupů a pro fotografické laboratoře.

i-SENSYS LBP351x

Společnost Canon Europe oznámila uvedení čtyř nových černobílých a barevných jednoúčelových tiskáren. Modely i-SENSYS LBP351x, LBP352x, LBP710Cx a LBP712Cx jsou navržené tak, aby naplnily tiskové požadavky velkých podniků a nabídly vyšší produktivitu v robustním a kompaktním designu.

MFP i-SENSYS MF410

Canon Europe uvádí dvě nové modelové série černobílých multifunkčních tiskáren pro formát A4. Nová zařízení i-SENSYS MF410 a iSENSYS MF510 se mohou pochlubit rozšířenou řadou funkcí a vlastností i vysokou rychlostí, navíc v kompaktním a intuitivním designu.

imagePROGRAF PRO-2000

Canon Europe, představil novou modelovou sérii velkofrormátových tiskáren imagePROGRAF PRO. Danou sérii tiskáren zastupují modely iPF PRO-2000, iPF PRO-4000, iPF PRO-4000S a iPF PRO-6000S.

Canon i-SENSYS LBP151dw

Canon Europe představuje nejnovější tiskárnu i-SENSYS LBP151dw. Novou černobílou laserovou tiskárnu navrhl tak, aby efektivně řešila tiskové potřeby malých pracovních skupin, které se musí vypořádat s nedostatkem volného prostoru. Ve stylovém kompaktním designu nabízí lepší konektivitu i vyšší produktivitu.

Canon PowerShot SX720 HS

V letošním roce zastoupí přírůstky v kategorii pokročilejších fotoaparátů "kapesní" model Canon PowerShot G7 X Mark II a cestovní ultrazoom Canon PowerShot SX720 HS.

Canon EOS 80D

Canon Europe uvádí zcela nový zrcadlový fotoaparát Canon EOS 80D. Přístroj je přímo napěchován novými součástkami, od nového snímače přes vylepšený procesor až po autofokus.

EOS-1D X Mark II

Společnost Canon Europe oficiálně představila novou vlajkovou loď digitálních zrcadlovek - EOS-1D X Mark II. Tato dlouho očekávaná novinka by se měla na trhu objevit během května letošního roku.

Copyright © 2016 Copytechnik servis KT s.r.o.